Foto z výletu na Gallruttalm

27. listopadu 2013 v 19:43 | Nelča |  Kaunertal
Ahojky,
dnes se hlásím po práci, pracovala jsem do tří. A pak jsme se s Astrid, co s ní pracuju na druhém penzionu a Regi (to je paní šéfová tam) vydaly podívat sem do Feichtenu na vánoční trhy, jak je připravují, neb to hodně Regi i její manžel menedžujou :) Bylo fajn tam vidět taky nějaké místnáky. Sic nebyl čas se s nimi vidět, ale tak pomalu se začít s někým vídat by bylo nanejvýš žádoucí!
Jooo a dneska jsem měla hrozný sen! S kamarádkou Verčou ze střední, jsme byly ve městě. A protože jsme měly hodně času, tak jsme se rozhodly, že půjdeme na výstavu o Hurvínkovi (netušim, jak mě to napadlo). No a ta výstava byla bruuutálně drahá, za jeden vlez chtěli víc než 3 000 Kč a vystavovali jen různé Hurvnínkovy oblečky a blbinky. Celou dobu jsem si to vyčítala, že jsme tam šly :D

A tady ještě nějaké fotky z pondělního výletu s H. do tunelu a na chatu Gallruttalm (1 980 m.n.m.)
Cestou nahoru...

Výšlap "na hulváta" lesem..

zase panorama..

ukazujíc kamsi do dáli na ledovec

pohled do tunelu (vprostřed tunelu je tenle jeden "výhled")

panorama u Gallruttalm - vyndavám si sníh z bot

Cestou dolů...


Tak a teď mam za sebou dva perný dny v práci, tak to snad zas povolí trošku. Zítra budu tady a třeba o víkendu přijde první skialpování :))))))) Aaa, novinka, teď mi H. řekl, že už mi skialpy přivezl, zítra je dáme do kupy a jen co bude čas a energie, můžu vyrazit! Je tu teď večer a jde na přednášku o lavinový bezpečnosti - prý nějaké novinky a tak. Paráda. Třeba mi pak taky poví, co ví nového.
Brzy ahoj! A piště mi komentáře - vím, že sem chodíte podle návštěvnosti ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama