Víkend na horách

17. listopadu 2013 v 16:02 | Nelča |  Kaunertal
Uf, jsem uplně utahaná! Ještě že mě v pondělí a úterý čeká jen práce, hodně práce. V pondělí jdu do Renate a v úterý tady. Jinak co hory?

SOBOTA
Včera byla práce hotová asi v půl jedný. Zdrželo se to jedním apartmánem, který nechali Poláci totálně v hroznym stavu, aneb jak říká H.: Eine Katastrophe! A pak? Protože bylo hodně nového sněhu, nechtěla jsem se moc vydávat, kde to neznám. A Verpeil-hütte je asi tady moje oblíbená trasa :) Takže jsem se tam vydala potřetí. Sněhu bylo hodně už odspodu a nahoře ještě víc, než dřív. Takže jsem si docela mákla. Ale! Bylo uplně azuro, krása! Cestou nahoru jsem se stihla i vystavovat sluníčku. A cestou dolu jsem dokonce, tady poprvé, potkala živé stvoření v lese - dvě srny mi běžely předemnou po cestě, pak si mě všimly a zaběhly někam bokem do lesa. Kde se ještě chvilku míhaly a pak zmizely z dohledu uplně. Ačkoliv už jsem tam byla potřetí, mám pár fotek.

Feichten pod sněhem - efekt staré fotografie :)

Verpeil-hütte potřetí, pokaždé jiné počasí..

Okolí chaty... zajímavý mraky :)


... jo, jo.. byla jsem tam taky :)

..Tam nahoru bych se chtěla někdy mrknout, ale to už ne sama ..

Cestou nahoru - sníh a "usmíváček" udělaný hůlkou :)


NEDĚLE
Dnes ráno jsem jela na ledovec lyžovat. S H. jsme ráno upravili na lyžích vázko na moje lyžáky a jeho brácha, který tam nahoru jel, mě vzal s sebou. První jízda byla trošku nejistá, ale pak jsem se docela pěkně rozjezdila. Super je, že tam nejsou žádný extrémní prdáky, takže prostě paráda!! Jednou jsem spadla, že mi vypla lyže, ale ani nevim, jak. Prostě jsem škrtla hranou a ani se nenadála a byla dole.
No a ve dvě hodiny jsem toho měla uplně plný brejle, fakt hrozně unavená a začínala jsem dělat při jízdě blbosti, tak jsem to zabalila, než se vymáznu pořádně. Dolu jsem chtěla jet skibusem, ale nakonec jsem prošla po parkovišti a poptala se pár lidí, co se chystali dolu a hned u třetího nebo čtvrtého to vyšlo. Vzali mě nějací dva Němci, otec se synem, co sem prý jezdí každý víkend trénovat. Výhoda je, že Feichten je hned první vesnice pod ledovcem, takže mě může vzít prostě kdokoliv. Vyhodili mě přímo u baráku, paráda. 2 obrázky, první foceno od restaurace..

Cestou dolů z auta.

Tak, a teď jsem zatopila v kamnech a jdu plíst. Jsem kaput. Fakt jo.
Tak zas brzy!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jíťa Jíťa | 17. listopadu 2013 v 22:27 | Reagovat

Neli, hlásím v Praze mlhu po celý den :) Akorát tak počasí k těm kamnum, bohužel v panelácích se tu takový věci moc nedějou. A ne aby ses tam naučila dobře lyžovat, to bys byla na skialpech úplnej terminátor, kdybys i tohle zvládla. A pak, koho bysme zachraňovali ze smrčků, že jo ;)

2 Nelča Nelča | 17. listopadu 2013 v 22:43 | Reagovat

Terminátor :D Já pro srandu všechno, ale občas ty "zájezdy" do smrčků moc legrace nejsou :D Trošku se naučim, jo? :) A posílám azuro!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama