Noční skialpy podruhé

4. prosince 2013 v 22:52 | Nelča |  Kaunertal
Ahoj! Tak další den za námi... Dnes v práci to docela pěkně odsejpalo a ve tři jsme měly hotovo. Tak ještě zítra půjdu do druhého penzionu, abychom to dokončili. Taky jsem dostala první kousek výplaty v eurech - za ty jsem ještě nepracovala. No a cestou z práce jsem udělala pár fotek. Byl zas krásnej den, sluníčko svítilo. Akorát sem do údolí svítí sluníčko tak 3 hodiny denně a pak už je zas někde na kopcích - hold jsme moc hluboko. Takže cestou z práce jsem ho už v údolí nezastihla. Ale konečně jsem pořádně viděla ty koně, co tu má někdo na začátku vesnice. Pár obrázků...
A pak jsem se vrátila a H. tu ještě byl. Půjčil si čistič na koberce a řádil v druhém patře. Prý to chce zítra dodělat a pak jedou v jednu se synem lyžovat. Prý když to stihnu, tak mě vezmou. Tak jsem zvědavá, jak to stihnu nebo ne. Prý když ne, tak mi pošle fotku - hahaha, to je teda pěkný!

Pak jsem se dala nějak do pletení a v půl osmý večer jsem se nějak rozhodla, že se mi hrozně chce na skialpy. Tak jsem se sbalila a v osm vyrazila. V 10 měli přijet dva Češi, to jsem si říkala, že stihnu. A tak jsem šla zase ve směru Verpeilalm, ale ani jsem tam nedošla, protože stahovali dřevo a dost rozvorali tu cestu. A protože nahoře už byla špatná včera, dnes byla velmi špatná a akorát bych tam poškrábala skluznici. Tak jsem to zabalila asi 10 minut pod salaší a jela dolu. A i tak to neni nic moc ted, takže jsem si řekla, že dokud nenasněží znovu, tak asi nepůjdu na lyžích. Tady jedna fotka, když jsem se nahoře rychtovala na sjezd.

A pak jsem šla po vesnici a když jsem byla u baráku, odbyli na kostele 22 hodin. Oklepávala jsem sníh z lyží, když zrovna dorazili ti dva Češi, ze kterých se vyklubal pár :) Dost se divili, že je mezi dveřmi zdravím česky :)
Mažu koupat a spát! Ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 8. prosince 2013 v 19:46 | Reagovat

ahojda Neli, ti koníci jsou pěkní prckové. A to jsem si myslela co já to nemám za šmudlíčky :-D, dík za fotečku

2 Nelča Nelča | 9. prosince 2013 v 19:26 | Reagovat

Jani, ale jako svezla bych se:)) Vypadají menší než jsou, ale nejsou jako tvoji (krom Sabči) :)

3 Jana Jana | 9. prosince 2013 v 19:28 | Reagovat

tak kdyby tě to napadlo tak nezapomeň na foto :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama