Běžkařské opojení

22. února 2014 v 17:28 | Nelča |  Kaunertal
Tenhle článek berte jen jako takový zpětně nadšený výkřik. Tenhle týden v úterý jsem šla večer po hokeji se Slovákama na běžky. A protože bývá přes den teplo a pak na noc zamrzá, nevěděla jsem, co bych měla na klasiku namazat. Tedy jsem podruhé v životě vytáhla své běžky na bruslení. Stejně jsem se to moc chtěla na nich naučit a vzpomínám, že tenkrát prvně v Jizerkách jsem to nějak furt nechápala do kopce.

Načež jsem se tedy vypravila i s čelovkou a jela. Z počátku to bylo velmi nejisté, co bych to neřekla. Nemám problém tady přiznávat, že mi něco nejde. No ale časem jsem si to tak jako omakávala, žejo... no a prostě dospělo to cestou zpět do té fáze, že už to chápu, už vim jak na to!!! Už chápu, jak to jako funguje! Tedy třikrát hurá hurá hurá a teď už jen pilovat štyl! Juch!

Nemohu ovšem opomenout jednu smutnou skutečnost.... tímto běžkařským zázrakem jsem se opět totálně dodělala - tím myslím to, že jsem ještě nebyla pořádně zdravá, když jsem se vydávala na skialpy dvakrát, pak na ledovec. A ted teda běžky. Prostě jsem to přehnala a dneska třeba bylo nejvíc nejúžasnější počasí - bezvětří, slunce, nově napadaný sníh ze včerejška. A já strávila odpoledne v posteli :( Je to za trest, mam to mít! Ale už mě to neba :((( Takže mi H. nabídl, že mi něco přiveze z lékárny zítra a když to nepovolí, tak prubnu doktora, neb to vážně není prča :( Nemůžu se zadýchat ani z hluboka nadechnout, hned kašlu jak zběsilá.

Tak. Skol!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama