Fuj, to se tu práší!

6. března 2014 v 20:31 | Nelča |  Kaunertal
Tadaaa!!! Bomba, pecka, šlágr a tak :) Jo ještě máme s mamkou jeden dobrej výraz - šikézní! Tak jsem se konečně prolyžovala do stádia, že si začínam užívat prašan. Sice mam co pilovat, ale už mám po dojezdu takové ty totálně euforické stavy, kdy se mi chce křičet :D Tedy to ovšem nedělám, protože by mě mohli odvézt do kaunertalského cvokhausu. Ale je to paráda. Dneska zase sluníčko, prašánek a prvně jsem sjezdovku téměř neviděla a brozdila si to po pláních :) Asi jsem se dostala do za další rádoby mezník ve svém lyžování.. nějak tenhle týden jde všechno zase líp. Zkoušim i prudší svahy, kde je to jen boulovatý a rozježděný už, občas nějaký ten skok někde (nic obřího), joo novoty. Jupí! O to víc bych jen lyžovala a lyžovala.. ale dneska jsem se zas zničila :)

Tak tady záběry z dnešního užívání...
Srovnání včera a dnes. Zítra ještě nevim :) Připomnělo mi to tohle: video

A tady ty krásný prašany... občas se i dala najít nedotčená lajna, ale i v rozježděném, jak je to měkkoučký, je to krásný ježdění! A aspoň si víc potrénuju :)

Ach! Je to prostě paráda! Přijeďte zas někdo! Zítra jdu k Reggi pracovat, ale asi jen na půl den. V sobotu se na lyže nedostanu, ale celý příští týden mají být pupínky (jak říká Káťa sluníčkům v předpovědi počasí) :) Takže se bude na co těšit.
Ahoj a nechte vzkaz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama