Ladovská zima

31. března 2014 v 20:41 | Nelča |  Kaunertal
Šok, po tom, co jsem jezdila v tričku na kole, opět přišel minulou neděli (23. 3. 2014) sníh, a rozhodně ne málo. Měla jsem ten den práci u Reggi, takže foto z cesty ráno :D


A u Reggi na zahradě...

V pondělí, úterý i ve středu jsem pak byla lyžovat. V pondělí na Fendels, zbylé dva dny na ledovci. Vlastně ve středu pozor! Měla jsem prkno - poprvé od listopadu! Abych na to nezapomněla. Byl super sníh, ale prašan byl tak přemrzlej, jak písek, že se v něm normálně nedalo jet, jenom ve fakt prudkých svazích a tam stačila (prý) chybička a člověk hned šel na ústa. Já to zkusila, zajela tam těma svejma lyžičkama nad kolena a konec. A není to jen můj dojem, bavila jsem se s více lidma a nikdo prostě of piste nejezdil, neb to nejelo :) Ale musim přiznat, že jsem ve středu nějak už pocitovala, že jezdim na svah nějak často, asi jsem byla "přeježděná" a nějak jsem z toho nebyla nadšená jak jindy.

Ve čtvrtek i v pátek jsem pak pracovala. V pátek jsem šla večer běhat - zase na Kaltenbrunn. Jen tentokrát byla otevřená brána ke kostelíku, tak jsem se tam tak asi 15 minut potulovala a chvíli si užívala a chvíli se až děsila toho ticha, které se kolem rozprostíralo. Když jsem šla kolem malého hřbitůvku, šel mi mráz po zádech.

Tady je pramen - ledovááá voda!

Pracovala jsem pak vlastně i celou sobotu - všechno od čt dlouhé dny. Ale vynahradila jsem si to pak... o tom v dalším článku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama